Bez kategorii

Zastąp peeling kremem na noc- Pharmaceris krem z kwasem migdałowym 10 %

Odpowiednia pielęgnacja skóry zapewnia nie tylko promienny wygląd, ale przeciwdziała również szybszemu procesowi starzenia. Oczyszczanie, nawilżanie i odżywianie to trzy podstawowe kroki prowadzące do pięknej i gładkiej cery.

Oczyszczanie
Przez wiele lat oczyszczanie skóry z martwych komórek związane było wyłącznie z peelingami. Zachodzący podczas używania scrubów i peelingów proces złuszczania w znacznym stopniu wpływał na wygląd skóry, jednak jej nie odżywiał. Po zakończonym oczyszczaniu wymagane było głębokie nawilżenie skóry.

Alternatywne podejście do oczyszczania
Pharmaceris krem z kwasem migdałowym 10 % to preparat dermatologiczny łączący w sobie funkcję peelingu i kremu odżywczego. Wysoka zawartość kwasu migdałowego zapewnia 100 % złuszczenie martwych komórek skóry, a także odblokowanie porów i ich następcze zwężenie.

Połączenie kwasu migdałowego z proteinami mleka oraz innymi substancjami odżywczymi pozwoliło na stworzenie kremu działającego multifunkcyjnie. Oprócz złuszczenia, użytkownik otrzymuje nawilżenie i odżywienie skóry. Regularne stosowanie kremu Pharmaceris z kwasem migdałowym zapewnia dogłębne oczyszczenie skóry, nawilżenie oraz wyrównanie kolorytu. Krem polecany jest szczególnie dla osób borykających się z cerą trądzikową, przetłuszczaniem oraz bliznami.

Tagged